Urządzenia spawalnicze Piła

Rynek spawalniczy z roku na rok coraz bardziej potrafi zaspokoić potrzeby firm, drobnych przedsiębiorców a także klientów prywatnych. Oferowane urządzenia spawalnicze Piła stają się coraz bardziej zaawansowane technologicznie, co przekłada się na jakość spawów i konstrukcji a także na sam proces spawania. Praktycznie niemal wszystko ze stali w jakimś stopniu jest spawane, gdyż nie wszędzie sprawdza się łączenie śrubami czy nitami.
Jednym z wielu aspektów spawana jest trwałość łączenia. Dobrze wykonane, potrafią solidnie spełniać swoje zadania latami, bez wymogów szczególnej konserwacji czy nieustannego kontrolowania. Obecnie najtrwalszym i jednocześnie tanim środkiem zabezpieczającym spaw jest malowanie, identyczne jak w przypadku każdej stali.

Gdzie kupisz urządzenia spawalnicze?

Nasza siedziba znajduje się przy Al.Wojska Polskiego 66, w naszej ofercie znajdują się urządzenia i spawarki sprawdzonych firm. Szeroki wachlarz urządzeń spawalniczych pozwala dobrać odpowiednie narzędzie do indywidualnych potrzeb, a nasi konsultanci służą pomocą. Doradzą jakie urządzenia spawalnicze wybrać, dobiorą odpowiednie elektrody, drut czy gaz. Mamy naszym klientom do zaoferowania znacznie więcej niż asortyment, także wiedzę i doświadczenie.

Wybieramy spawarkę, inwertorowa czy transformatorowa?

Wybór spawarki jest zależny od prac jakim będzie musiała sprostać, a także od umiejętności jej operatora. Pierwsze są często wykorzystywane przez profesjonalistów i osoby, którym zależy na pewnym sprzęcie. Doskonale sprawdzają się przy dużym nakładzie pracy.
Spawarki transformatorowe nadają się dla osób, które potrzebują narzędzia do okazjonalnych prac, a przy tym nie dysponują dużym budżetem. Zakres mocy takich spawarek jest bardzo szeroki, dlatego z pewnością każdy majsterkowicz dobierze odpowiednią do swoich wymagań. W ofercie posiadamy sprzęt spawalniczy do zadań ciężkich,  jak łączenie grubej stali, np. przy piecu c.o.
W wielu przydomowych warsztatach doskonale sprawdzają się małe spawarki, które zasilane są prądem z gniazdka a ich waga pozwala na transport przez jedną osobę.

Adres

Al. Poznańska 79
64-920 Piła

Telefon