Esab Piła

Firma Harpol jest dystrybutorem urządzeń ESAB. Esab Piła, posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie, w dziedzinie produkcji urządzeń oraz materiałów do spawania i cięcia. Zatrudniona w niej kadra inżynierów, posiada bogate doświadczenie w konstruowaniu tego typu sprzętów. W dużym stopniu opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach, które niekiedy powstają, przy udziale samych klientów. Lata praktyki doprowadziły do tego, że jest to jeden z największych liderów w tej dziedzinie, na rynku. Zarząd stara się na ciągle rozwijać działalność opierając się na, coraz nowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Bacznie śledzi rynek konsumencki, co pozwala na zaspokojenie potrzeb, najbardziej wybrednych klientów. Swoją działalność prowadzi na rynku krajowym, ale nie tylko.
Jest znana niemalże na całym świecie. Posiada swoje siedziby nie tylko w Europie ale także Ameryce Północnej, Południowej, Azji, Pacyfiku oraz Indiach. Zatrudnia w swoich szeregach tylko bardzo dobrych, doświadczonych pracowników. Nie szczędzi środków na podwyższanie ich kwalifikacji zawodowych. Idąc z rozwojem techniki, chce być bardzo dobrym partnerem, dla zakładów z którymi współpracuje. Dla niej najważniejszy jest zawsze zadowolony klient.

Esab Piła

Oferta firmy.

Zakład ma do zaoferowania bardzo dużo różnorodnych materiałów oraz urządzeń do profesjonalnego spawania, przy wykorzystaniu najnowszej techniki komputerowej. Jednak nie tylko automatyczne spawalnictwo i bardzo dobrze zmechanizowane metody cięcia są elementami jakimi się zajmuje. W swojej ofercie ma także materiały i urządzenia do spawania i cięcia ręcznego. Nie każdy klient potrzebuje nowoczesnej automatyki. W związku z tym, należy pamiętać także o tych mniejszych podmiotach a nawet osobach prywatnych. Produkty, które sprzedaje są atestowane, posiadają certyfikaty. Znane są na całym świecie. Do każdego z nich zawsze dołączona jest instrukcja obsługi, naturalnie sporządzona w kilku językach. Wśród swoich urządzeń posiada między innymi takie: do spawania metodą MIG/MAG, kompaktowe MIG/MAG, oraz potrzebne do nich uchwyty, do spawania metodą TIG DC, metodą TIG AC/DC wraz z uchwytami, do spawania metodą MMA, generatory spawalnicze, urządzenia do cięcia plazmą powietrzną oraz dodatkowe wyposażenie każdego urządzenia. Same sprzęty to nie wszystko. Potrzebne są do nich odpowiednie akcesoria. Między innymi: koce i kurtyny spawalnicze, obuwie i odzież ochronna odpowiednio dostosowana do każdej z tych metod. Ponadto wiele drobnych, lecz koniecznych elementów. Firma Harpol zapewnia wszystkim swoim klientom, usługi na bardzo wysokim poziomie, zapewniając stałe wsparcie techniczne, w tym także dla asortymentu Esab Piła.

Nasza Misja

Ogromne doświadczenie, poświęcenie, profesjonalizm są dla firmy niesamowicie ważne. Pozwala to zdobywać nowych klientów, dbałość o zatrudnianie, tylko odpowiedzialnych osób, tworząc jednocześnie, przyjazną atmosferę to najważniejsze elementy, dla dobrego rozwoju. ESAB współpracuje z wieloma branżami, na całym świecie. Najważniejsze z nich to: budownictwo okrętów oraz morski przemysł wydobywczy, motoryzacja, różnego rodzaju rurociągi, budownictwo lądowe i morskie, walcowanie rur. Posiada w wielu krajach nie tylko swoje biura ale także zakłady pracy, zatrudniające najlepszą, wykształconą kadrę. Dzięki swoim założeniom, może się pochwalić bardzo dobrymi wynikami. Zależą one nie tylko od zatrudnionych osób, ale także od bardzo dobrej współpracy i umiejętności negocjacji z jej klientami. Najważniejszy jest przecież zawsze klient. Jego zadowolenie, pozwala umocnić pozycję na rynku krajowym i światowym.                                         `

Adres

Al. Poznańska 79
64-920 Piła

Telefon