Akcesoria spawalnicze Piła

Praca spawacza jest niezbędna w przemyśle. Każda bardziej skomplikowana konstrukcja z metalowych elementów wymaga takich właśnie fachowców których doceniamy. Nasz sklep jest odpowiedzią dla spawaczy zawodowych jak i artystycznych szukających akcesoria spawalnicze Piła.
Nowoczesne przyłbice, odpowiednie rękawice spawalnicze czy odzież zacznie ułatwiają pracę. Także posiadamy szeroki wybór urządzeń spawalniczych a także przecinarek plazmowych. Nasz asortyment z pewnością przypadnie do gustu spawaczom najpopularniejszych metod spawania, w tym elektrodą topliwą oraz nietopliwą w osłonie z gazów, jak również metodą spawania elektrodą otuloną.

akcesoria spawalnicze Piła
akcesoria spawalnicze Piła

Co jeszcze oferujemy?

Urządzenia i materiały opakowaniowe takie jak: folie stretch, taśmy polipropylenowe, zapinki, taśmy klejące, folie bąbelkowe i wiele więcej.
Nasza kadra dołoży wszelkich starań aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Dajemy naszym klientom gwarancję jakości, fachowe doradztwo oraz warunki współpracy dostosowane do indywidualnych potrzeb, a wszystko to w miłej atmosferze. Jesteśmy otwarci na negocjacje i z równą uwagą wsłuchujemy się w potrzeby osób prywatnych, rzemieślników a także firm.
Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Adres

Al. Poznańska 79
64-920 Piła

Telefon